چاپ کنواس

چاپ کنواس (چاپ بوم نقاشی)

چاپ بوم می تواند به طور مداوم لحظات زندگی شما را که بیشترین اهمیت را دارند به شما یادآوری کند. پس مجموعه ارزشمند خود را در تلفن یا هارد دیسک خود پنهان نکنید ؛ آنها را به یک تابلو هنری تبدیل کنید.

چاپ کنواس نتیجه یک تصویر چاپ شده ، بر روی بوم نقاشی و نصب شده بر روی یک قاب میباشد. چاپ های بوم به عنوان خروجی نهایی در یک اثر هنری یا به عنوان راهی برای بازتولید سایر اشکال هنر استفاده می شود.

در دنیای امروز بسیاری از ما احساس می کنیم که از خدمات ذخیره سازی مجازی بسیار زیاد است. مردم احساس می کنند که رسانه های دیجیتال در حال تبدیل شدن به تنها ذخیره خاطرات عکس ماهستند. چاپ عکس ، به ویژه در قالب بسیار لمسی به عنوان بوم ، نشان دهنده ارتباط با سنت است. و البته بوم به سادگی باعث می شود دکوراسیون خانه زیبا باشد. طیف وسیعی از محصولات دکوراسیون خانه سفارشی ممکن است گسترده باشد ، اما مسلما هیچ محصول دیگری نسبت قیمت/عملکرد بوم را ارائه نمی دهد.

یک اثر هنری برای خانه شما

بوم یکی از مهمترین پایه های خلق هنری برای قرن ها بوده است. بسیاری از نقاشان هنوز از بوم برای تولید آثار هنری زیبا استفاده می کنند و این کار در چاپ عکس های شما متوقف نمی شود. به سادگی تصاویر مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با چاپ عکس های خود بر روی بوم ، یک اثر هنری دیواری زیبا ایجاد کنید. بسته به آنچه که به دنبال آن هستید ، طیف گسترده ای از گزینه ها و اندازه ها در دسترس است. چاپ های شخصی بوم نه تنها یک قطعه تزئینی در خانه شما هستند ، بلکه هدیه ای متفکرانه برای دوستان و خانواده نیز هستند.

چاپ کنواس

توضیحات

دو نوع پارچه در چاپ بوم استفاده می شود. پنبه و پلی استر ، این دو پارچه اغلب برای ایجاد بهترین بوم مخلوط می شوند. بهترین مخلوط های بوم پنبه بیشتری نسبت به پلی استر دارند.پارچه های پلی کتان بیشترین کاربرد در صنعت چاپ کنواس را دارند.

چاپ کنواس ،که نباید با نقاشی بوم اشتباه گرفته شود، تصویری است که از چاپگرهای جوهر افشان روی بوم چاپ شده است. وقتی چاپ شد، بوم روی یک قاب کشیده می شود. بعضی از مردم مرز بدون قاب را انتخاب می کنند.در حالی که دیگران چاپ های بوم قاب دار را ترجیح می دهند.

چاپ دیجیتال بر روی بوم یک تکنولوژی است که در ان عکس های دیجیتال وهنرهای زیبا بر روی بوم تولید می شوند. تصاویر دیجیتال به چاپگرهای رنگی جوهر افشان حرفه ای ارسال میشوند که تغییرات رنگ و تصاویر را با دقت بالا بازتولید می کنند.

کاربردهای چاپ کنواس

چاپ روی پارچه بوم برنامه ای ایده آل برای هنرمندانی است که می خواهند اثار هنری اصلی را بازسازی کنند،گالری هایی که می خواهند آثار هنری و عکاسی نسخه محدود تولید کنند و کسب و کارهایی که ارزش این روش چاپ شیک را تشخیص می دهند. استفاده دیگر کنواس استفاده از پارچه به جای کاغذ در چاپ عکس هایی است که با دوربین های عکسی ثبت شده اند و تفاوت اصلی ان با کاغذ در ماندگاری ان بمدت خیلی طولانی تا پنجاه سال می باشد.

تفاوت اصلی چاپ روی بوم ما با بقیه همکاران در استفاده از پارچه های اورجینال یا بصورت کتان کامل یا پلی کتان میباشد استفاده از چاپگر رولند ژاپن و چاپ بصورت 8 رنگ میباشد که بجز استفاده از رنگهای اصلی چاپ از رنگهای کمکی برای کیفیت تصویر بالاتر بهره میبرد در نتیجه به غیر از رزولیشن بالا ، خروجی نهایی رنگهای چشمگیر ارائه می دهد.

چاپ های بوم ما بدون استفاده از حلال تولید می شوند ، که آنها را برای کودکان و افرادی که از آلرژی رنج می برند کاملا ایمن می کند.برخی از چاپخانه ها برای ارزان شدن خروجی کار از پارچه های پلی استر استفاده میکنند. پلی استر استاندارد برای برخی پروژه ها مناسب است ، در حالی که کتان برای دیگران مناسب است.پارچه پلی کتان رنگ را به خوبی حفظ می کنند. و رنگ واقعی تری ایجاد می کند. ترفند واقعی این است که معایب و مزایا را وزن کنید تا انتخاب کنید کدام یک برای شما بهترین انتخاب است.

چاپ کنواس

از چاپ های بوم برای ایجاد نسخه های نقاشی های اصلی استفاده می شود

چاپ های بوم سفارشی برای بازتولید هنرهای زیبا و نقاشی ها مناسب هستند . البته این چاپ های دیجیتال فقط کپی از نقاشی های اصلی هستند. اما بافت و احساس بوم پنبه ای باعث می شود چاپ کاملا معتبر به نظر برسد.

دلیل بازتولید یک نقاشی با چاپ دیجیتال چیست؟

بیایید برای یک لحظه فرض کنیم که شما هنرمند استاد هستید. شما نمایشگاهی برگزار می کنید که شاهکار شما به میلیون ها تومان فروخته می شود.در حالی که متخصص پولدار می تواند نسخه های اصلی گران قیمت شما را بخرد ، دیگر دوستداران هنر خواستار بازتولید همان با قیمت مقرون به صرفه تر خواهند شد. بنابراین هنرمند نقاشی اصلی را اسکن می کند و چندین نسخه از آن زیر چاپ دیجیتال می رود و این فرآیند کپی نقاشی بر روی بوم نامیده می شود.

چاپ نقاشی دیجیتال

بسیاری از هنرمندان مدرن به طور کامل از مرحله نقاشی دستی صرف نظر می کنند .آنها هنر خود را بر روی پد های طرح الکترونیکی یا با استفاده از برنامه های نصب شده بر روی کامپیوتر خود ایجاد می کنند. مرکز چاپ ما به شکل فیزیکی به خلاقیت های دیجیتال آنها نیز کمک می کند.

چاپ کنواس

چاپ آثار معروف هنری

با مراجعه به سایت هایی که اسکن اثار معروف نقاشی در انها بصورت فایل بفروش میرسانند و ارسال به چاپخانه عین همان تابلو رومیتوانید در منزل یا دفتر خود نصب کنید ( سایتهایی همانند alamy.com)

چاپ کنواس

چاپ عکس های خانوادگی روی بوم و چاپ تصاویر با کیفیت بالا

چاپ روی کاغذ عکس خوب به نظر می رسد . اما وقتی همان تصاویر به عنوان چاپ های بوم سفارشی بازتولید می شوند ، کاملا خیره کننده به نظر می رسند. چاپ عکس روی بوم انتخاب مناسبی برای برنامه های برتر مانند عکس های عروسی ، پرتره های خانوادگی ، عکاسی مدل ، عکس های تعطیلات با کیفیت بالا و غیره است.

دکوراسیون داخلی

بوم چاپگر جوهر افشان یک راه حل دکوراسیون داخلی ایده آل است.

نقاشی انتزاعی و نقاشی دیواری

هنر دیوار بوم در بین دکوراتورهای داخلی بسیار محبوب است. معماران و طراحان به طور معمول از عکس های بزرگ نقاشی های دیجیتال ، خلاصه ها یا عکاسی طبیعت برای تزئین فضاهای زندگی خود استفاده می کنند.

آویزهای دیواری بوم

آویز دیواری بوم یکی دیگر از ایده های محبوب دکوراسیون داخلی است.در اینجا چاپ ها به شدت بر روی یک قاب کشیده نمی شوند بلکه به صورت آزاد آویزان می شوند. شما فقط چاپ را روی دیوار بسیار شبیه پرده می پوشانید.در حالی که بیشتر پارچه ها و پرچم های پارچه ای خیلی نازک هستند مواد بوم ما به اندازه کیسه ی چرم ضخیم است. و در نتیجه سقوط چاپ روی دیوار به محیط زیبایی میبخشد.

بعد از اینکه از تمام مزایایی که با این نوع چاپ بوم می توانید به دست آورید مطلع شدید ، ممکن است آماده باشید تا عکس های خود را به هنر تبدیل کنید تا بتوانید لحظات خاص خود را برای همیشه گرامی بدارید. شما می توانید شرکت های نزدیک خود را برای گزینه ها بررسی کنید و از آنها نمونه هایی بخواهید تا ایده ای در مورد بهترین هایی که با دکوراسیون اتاق نشیمن یا دفتر کار شما مطابقت دارند ، داشته باشید.